Kā interesenti var jūs sameklēt?

VT indeksētāji (piem., AltaVista) strādā pilnīgi automātiski, tāpēc ir iespējams, ka jūsu VT lappuses šāda veida indeksos tiks iekļautas pilnīgi automātiski; labāki panākumi jūsu lapu atrašanā būs, ja jūs dokumentu <TITLE> sekcijās iekļausiet <META> iezīmi ar atribūtiem NAME="keywords" CONTENT=".....", kur daudzpunkta vietā liksiet atslēgas vārdus (atdalītus ar komatiem), kas attiecas uz šo dokumentu. Tad, kaut arī dokumenta tēmu aprakstošie vārdi varētu neparādīties dokumenta tekstā, šo dokumentu automātiskie indeksētāji atzīmēs kā tādu, ko ir vērts parādīt, ja kāds interesējas par atslēgas vārdos minēto tēmu (tēmām).

Lai jūsu VT lapas tiktu iekļautas strukturētajos VT indeksos (kā Yahoo), kā arī lai būtu pilnīgi drošs par to, ka lapas ir iekļautas nestrukturētajos indeksos, izmantojama tāda gandrīz visos indeksos sastopama poga vai hipersaite kā Submit URL (vai Add URL, vai kaut kā tamlīdzīgi). Nestrukturētie indeksētāji paši indeksēs jūsu dokumentu saturu un atslēgas vārdus (ja tādi būs piekārtoti) - jums tikai atliek tos uzrīdīt kādai jūsu lapai, caur kuru var nokļūt uz visām pārējām lapām. Strukturēto indeksu gadījumā nāksies pastrādāt mazliet vairāk - izdomāt, kādā kategorijā jūsu lapas ielikt, izdomāt īsu aprakstu un varbūt vēl kaut ko.

Ir arī adreses, caur kurām reklāmu par jūsu lapām var izplatīt vairumā - skat., piemēram, www.submitit.com vai arī šeit.